MŮJ  PŘÍBĚH

Zažila jsem jaké to je vyrůst z 6 zaměstnanců na skoro 80, jaké to je budovat jméno firmy s minimálním rozpočtem, jaké to je propadnout se v tržbách na polovinu. Všechny tyto zážitky mi jen potvrdili můj názor, že klíčem k úspěchu je umět se obklopit lidmi, kteří chtějí neustále růst.

Zkušenosti

Více než 20 let spolupracuji s firmou M.C.TRITON, kde plním několik rolí. Zastřešuji marketing a budování značky firmy, působím jako konzultant pro oblast HR a obchodník.

Jsem certifikovaným konzultantem pro metodiku Battet Values Centre, která přináší nástroje pro budování firemní kultury s vysokým výkonem a inovativním přístupem

Přístup k životu a k práci

Věřím v týmovost a pozitivní pohled na život. Jsem hodně zvědavá a zajímám se o nové přístupy, které postupně zabudovávám do všeho co dělám. Baví mě propojovat lidi a témata, která by spolu možná často nesouvisela. Celé to dělám pro to, že ke své osobní pohodě potřebuji svůj osobní růst. Každý den, týden, měsíc, rok se o krůček posunout v tom co o sobě vím, co umím, v čem jsem užitečná pro své okolí.

Budu ráda, když se propojíme na LinkedIn, kde na svém profilu sdílím své názory a příklady z praxe. odkaz je zde https://www.linkedin.com/in/lenkaf/